ArcheAge 2ArcheAge 2 to kontynuacja popularnej gry MMORPG, która zaprasza Cię do powrotu do pokochanego przez miliony świata fantasy i przeżycia nowych, ekscytujących przygód.

ArcheAge stało się jedną z gier, w które powinieneś grać, jeśli interesuje Cię gatunek MMORPG. Szybko wyrwał się z rodzinnego regionu dewelopera, stał się sławny na całym świecie i nadal zachwyca graczy różnymi aktualizacjami i wydarzeniami. I tak ogłoszenie ArcheAge 2 w 2020 roku stało się dość dyskutowanym wydarzeniem w kręgach MMORPG.
O co chodzi w tej grze?

ArcheAge 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwowzoru - wszystkie jej akcje rozgrywają się w tym samym świecie fantasy, ale jakiś czas po wydarzeniach z pierwszej części. Zgodnie z założeniem gracze znajdują się w jakimś równoległym uniwersum, ale akcja toczy się dalej.

Gra jest wszechstronną grą MMORPG nowej generacji, która zachowuje wypróbowane i przetestowane funkcje (swoboda działania, elementy sandboksowe, zawartość morska), a jednocześnie posiada nową mechanikę rozgrywki.
Co jest znane

Deweloper - XL Games - pozostał ten sam, co oznacza, że ​​ludzie mają wyobrażenie, jak powinna wyglądać kontynuacja ich rewelacyjnego pomysłu. Ponadto rozwojem kieruje Jake Song, który był zaangażowany nie tylko w ArcheAge, ale także w Lineage 2.

Gra uzupełnia kolekcję ekskluzywnych produktów na PC, dlatego jej właściciele nie powinni przejmować się nieporadnym zarządzaniem i innymi problemami, które wynikają z wieloplatformowego charakteru projektu. Rozwój jest realizowany dla Unreal Engine 5 - silnika, który został zapowiedziany dopiero w 2020 roku, więc nie należy się martwić o poprawność stwierdzenia „MMORPG nowej generacji”.

Niestety, to wszystkie informacje o Arhaage 2. Z „mięsa” ukazał się tylko jeden skromny projekt artystyczny, który ponownie potwierdza, że ​​ponownie skupimy się na treściach morskich. Nie ma sensu mówić o dacie premiery - do publikacji projektu minie więcej lat, ponieważ część nowych informacji spodziewana jest dopiero w pierwszej połowie 2021 roku. Jeśli jednak grałeś w oryginał lub ogólnie pasjonujesz się grami MMORPG, powinieneś dodać ArcheAge 2 do listy oczekiwanych projektów.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Reklama (ADS)

Beste Terraria Mods (Ekwipunek)