Audiosurf


AudioSurf to słynna muzyczna gra rytmiczna w formie futurystycznego wyścigu przez strome i nieprzewidywalne tunele i tory wypełnione połyskującym neonem. W AudioSurf gracz kieruje niesamowicie szybką antygrawitacyjną kulą ognia, która unosi się po tajemniczych kosmicznych szlakach w celu uzyskania świetnej muzyki, pomagając wykonywać precyzyjne i poprawne manewry.

W rzeczywistości to utwory muzyczne, które możesz samodzielnie załadować z biblioteki muzycznej do AudioSurf, tworzą trasę lotu. Im trudniejsza i szybsza kompozycja, tym trudniejsza staje się sama trasa, np. Jeśli używasz utworów klasycznych, gra AudioSurf to świetny sposób na relaks przy przyjemnej muzyce. A jeśli użyjesz czegoś bardziej rytmicznego, szybszego i nowocześniejszego, AudioSurf może okazać się dość trudnym sprawdzianem w formie zręcznościowego wyścigu.

Za pomyślne ukończenie torów wyścigowych i zebranie kolorowych bloków w AudioSurf przyznawane są punkty, które można następnie porównać z wynikami innych użytkowników. Jednocześnie w grze dostępny jest tryb kooperacyjny, w którym można zagrać w grę na dwóch użytkowników grających na jednym komputerze.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Reklama (ADS)

Beste Terraria Mods (Ekwipunek)

ArcheAge 2