RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends to turowa gra RPG z elementami TCG, w której gracze zbierają bohaterów i walczą z przeciwnikami, w tym PvP, w ekscytujących bitwach.

Gra przenosi poszukiwaczy przygód do królestwa Telerii, które zostało zniewolone przez mrocznego pana Sairota. Złoczyńca muszą rzucić wyzwanie wskrzeszonym wojownikom, w których rolę odgrywają gracze - muszą zebrać armię, przejść przez niebezpieczne ziemie i odeprzeć wroga. Napisana przez zdobywcę nagrody Writers Guild of America, Paula Monka, gra jest realistyczną mroczną fantazją, która tworzy mroczną atmosferę i nie toleruje jasnych kolorów - co z pewnością spodoba się widzom z kolorowymi koreańskimi grami MMO.

RAID: Shadow Legends zawiera godzinną kampanię fabularną, na którą składa się kilkanaście rozdziałów i komponent PvP. Postęp kampanii z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w bitwach online. Nie powinieneś więc ignorować misji fabularnych.

Główną mechaniką gry jest zbieranie postaci, które mogą należeć do maksymalnie 16 frakcji, w tym zwykłych fantastycznych ludzkich elfów, orków, a także bardziej egzotycznych wilkołaków, jaszczuroludzi i demonów. Każda z frakcji składa się z kilkudziesięciu postaci, a więc łącznie przekracza to czterystu wojowników, których można dodać do swojej armii. W tym przypadku oczywiście należy wziąć pod uwagę synergię bohaterów: niektóre frakcje należą do warunkowego światła, inne do ciemności, a ponieważ są w tej samej drużynie, mogą nie współpracować.

Dodatkowo postacie są podzielone na różne archetypy - atak, obrona, leczenie itp., Które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu drużyny. Bojowników można mieszać - na przykład, aby zebrać grupę do walki ze smokiem, biorąc pod uwagę cechy i słabości tego ostatniego, lub utworzyć niezwyciężoną drużynę do ukończenia lochu. Istnieje wiele kombinacji bohaterów, ponieważ gracz może ich także pompować i wyposażać w różne zestawy broni, co znajduje odzwierciedlenie w ich cechach i umiejętnościach. Ogólnie zakres wyobraźni jest prawie nieograniczony.

Twórcy RAID: Shadow Legends przygotowali szereg działań, które pozwolą graczom wykorzystać swoje talenty w budowaniu wydajnych drużyn. Istnieją powyższe misje fabularne, regularne zadania, wycieczki do lochów, bitwy z bossami rajdowymi oraz bitwy na arenach PvP. W każdym z nich obowiązki są inne, a to pozwoli Ci zachować dobrą kondycję - nie możesz stworzyć uniwersalnego składu i przejść od początku do końca. Za pomyślne zakończenie testów gra jest hojnie nagradzana bonusami, przedmiotami i dopalaczami, które sprawią, że będziesz stale ewoluować: zawsze interesujące jest wiedzieć, co przyniesie przyszłość bohaterom i jakie nagrody możesz zdobyć za ich przygody .

Gra została pierwotnie wydana na platformy mobilne, ale później dano jej wersję na PC. Mobilna przeszłość jest namacalna, ale nie na tyle, aby poważnie krytykować grę za kiepską grafikę. Ponadto wersja na komputery PC otrzymała kilka ulepszeń wizualnych i dostosowanych elementów sterujących, dzięki czemu można ją postrzegać nie jako prosty port, ale jako pełnoprawną grę na komputery. Jednocześnie RAID: Shadow Legends oferuje obsługę gier wieloplatformowych: postęp jest zachowany niezależnie od platformy, a możesz swobodnie przełączać się między komputerem a smartfonem / tabletem, aby kontynuować swoją przygodę w dowolnym miejscu - nawet w domu, nawet w metrze lub w przerwa na uczelni.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Reklama (ADS)

Beste Terraria Mods (Ekwipunek)

ArcheAge 2