Royal QuestKonkurencja w gatunku klasycznych gier MMORPG jest tak wielka, że ​​dla rodzimych projektów lepiej nie ingerować w tę bitwę. Zdając sobie z tego sprawę, twórcy Royal Quest postanowili nie dać się wciągnąć w konfrontację gigantów i starali się przyciągnąć uwagę publiczności innymi cechami gatunku, tym samym sprawiając, że scenarzyści legendarnych Space Rangers wyróżniają się na swój sposób równie kolorowymi. i odważna okazała się zabawa.

Od samego początku projekt był pozycjonowany jako odpowiednik ukończonego Ragnarok Online z imponującym udziałem rozgrywki w Diablo. Oznacza to, że w bezmiarze Nowego Świata nie znajdziesz tłustych krasnoludów i starszych czarodziejów - zainspirowanych stylem anime, twórcy z powodzeniem połączyli go z europejskim stylem, więc gra Royal Quest to grupa młodych nastolatków, którzy lewa i prawa miażdżą wiele mobów o nieszkodliwym wyglądzie i niebezpiecznych zamiarach. W grze występują cztery klasy postaci: szermierz, mag, złodziej i łucznik, ale każda z nich może zdobyć jedną z dwóch profesji po osiągnięciu 20 poziomu. Co dwa poziomy postać ma możliwość wykorzystania jednego punktu talentu. Liczba profitów jest imponująca, co pozwala stworzyć dwóch zupełnie różnych bohaterów nawet w tej samej klasie.

Co jeszcze może skłonić graczy do pobrania Royal Quest? Na przykład dynamiczna rozgrywka. Świat Aury utrzymuje gracza w napięciu, czy to PvP, czy PvE. Potwory aktywnie poruszają się po mapach, atakując wszystko, co się porusza, a nawet mogą ukraść uczciwie zdobyte łupy. Bitwy między graczami mają formę pojedynków, a dla tych, którzy są szczególnie agresywni, są specjalne lokacje PvP i lochy. Gildie są zaproszone do regulowania oblężeń zamków. Posiadanie zamku ma znaczące zalety, wśród których szczególnie przydatne są lochy zamknięte dla innych graczy.

Kluczem do serc użytkowników Royal Quest jest również piękna i dyskretna grafika. Dominacja efektów specjalnych we współczesnych grach MMORPG już zaczyna przerażać iw większości przypadków bardzo męczy oczy. Tutaj wszystkie działania populacji świata aury są przeprowadzane w realistyczny sposób i dobrze pasują do ogólnego stylu.

Dziś idea pracowni Katauri jest na samym początku swojej drogi. Twórcy obiecują wiele interesujących rzeczy, więc nadal będziesz miał czas, aby na własne oczy zobaczyć dojrzewanie nowego wszechświata. Aby zagrać w tę grę, wystarczy pobrać klienta z oficjalnej strony internetowej i zdobyć klucz Royal Quest. Poza tym pozostaje tylko uzupełnienie wolnego czasu i prowiantu, bo ten projekt może zaostrzyć nawet wytrawnego gracza z rozwiniętą odpornością na takie rzeczy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Reklama (ADS)

Beste Terraria Mods (Ekwipunek)

ArcheAge 2